W zależności od pory roku proponujemy różne sposoby relaksu:

MASAŻE

Na życzenie przyjeżdża do nas Hania – wykwalifikowana masażystka, która wykonuje całą gamę masaży: od klasycznego i relaksacyjnego, przez orientalny i ajurwedyjski po hawajski masaż Lomi Lomi Nui i masaż bambusami. Możesz wybrać także leczniczy masaż stóp lub twarzy i głowy.

TAI CHI

Dla chętnych organizujemy zajęcia tai chi, które prowadzi instruktorka Asia. Ten wywodzący się ze starożytnych Chin system powolnych, miękkich ruchów stymuluje żywotną energię Qi, pozwalając jednocześnie na doskonałe wyciszenie. Ćwiczenia odbywają się w naszym jasnym, przestronnym salonie, a gdy pogoda pozwala – na tarasie lub w ogrodzie.

AKTYWNY RELAKS

Jeśli najlepiej odpoczywasz w ruchu, w Niedźwiedzia Residence do dyspozycji gości mamy kilka par kijków nordic walking oraz rowery. Podpowiemy, gdzie – w zależności od kondycji i warunków pogodowych – najlepiej wybrać się na aktywny wypoczynek. Polecimy też przewodnika, który pokaże Ci najpiękniejsze miejsca w Tatrach, Zakopanem i na Podhalu.

SAUNA OGRODOWA

Ogrodowa SAUNA fińska (dla 6 osób) to doskonały sposób na odprężenie i oczyszczenie organizmu. Sauna jest dodatkowo płatna – 1 godzinny seans kosztuje 50,00 PLN i jest na wyłączność dla gości z danego pokoju,