W zależności od pory roku proponujemy różne sposoby relaksu:

MASAŻE

Na życzenie przyjeżdża do nas Hania – wykwalifikowana masażystka, która wykonuje całą gamę masaży: od klasycznego i relaksacyjnego, przez orientalny i ajurwedyjski po hawajski masaż Lomi Lomi Nui i masaż bambusami. Możesz wybrać także leczniczy masaż stóp lub twarzy i głowy.

AKTYWNY RELAKS

Jeśli najlepiej odpoczywasz w ruchu, w Niedźwiedzia Residence do dyspozycji gości mamy kilka par kijków nordic walking oraz rowery. Podpowiemy, gdzie – w zależności od kondycji i warunków pogodowych – najlepiej wybrać się na aktywny wypoczynek. Polecimy też przewodnika, który pokaże Ci najpiękniejsze miejsca w Tatrach, Zakopanem i na Podhalu.

SAUNA OGRODOWA

Ogrodowa fińska sauna z zimnym prysznicem pod gołym niebem, to doskonały sposób na odprężenie i oczyszczenie organizmu. Sauna jest dodatkowo płatna, seans 45 minut, tylko na wyłączność.

OGRÓD

Duży ogród jest tak zaprojektowany, aby w każdym sezonie coś się w nim nowego działo, gdy przekwitają jedne rośliny, pojawiają się nowe. Fantastycznie jest spędzać czas na leżaku, w ciszy i w otoczeniu zieleni.

ŚCIEŻKA SENSORYCZNA W OGRODZIE

Polecamy spacer boso po mchu, szyszkach, piasku i okrągłych kamieniach, który fantastycznie pobudza zmysły i relaksuje

SALKA DO GIMNASTYKI

Posiadamy salkę do gimnastyki, yogi, tai chi lub pilates bardzo jasna, idealna dla grupy 12-15 osób, wyposażona w maty korkowe do ćwiczeń. Salka dostępna jest tylko dla grup zorganizowanych, korzystających z naszego obiektu.

BIBLIOTECZKA

Jeśli do pełni szczęścia potrzebujesz po prostu dobrej książki, w salonie znajdziesz biblioteczkę pełną ciekawych tytułów. Są także szachy i gry planszowe.